BELYSNING / Bordslampor / Bordslampfot 811197
*
nr 81 1197
BORDSLAMPFOT
Keramik,
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 september 2001
kl 16:00:00
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot bordslampor keramik
-
3237 Bordslampa
+ Golvlampa. Höjd: 76-152
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:14
-
3045 Bordslampa
Belid. Höjd: 50 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:32
-
3083 Bordslampa
Bergboms. Mässing. Höjd: 65 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:37
-
1003 Bordslampa
Daum Nancy, Frankrike. Underfångsglas. Signerad. H..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:17
-
3046 Bordslampa
Italien. Höjd: 67 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:06
-
3048 Bordslampa
Krome. Höjd: 50 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:09
*
BORDSLAMPFOT
nr 81 1197
BORDSLAMPFOT
Keramik,
Utrop: | 400 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 17 september 2001 |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot bordslampor keramik
-
3237 Bordslampa
+ Golvlampa. Höjd: 76-152
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:14 -
3045 Bordslampa
Belid. Höjd: 50 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:32 -
3083 Bordslampa
Bergboms. Mässing. Höjd: 65 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:37
-
1003 Bordslampa
Daum Nancy, Frankrike. Underfångsglas. Signerad. H..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:17 -
3046 Bordslampa
Italien. Höjd: 67 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:06 -
3048 Bordslampa
Krome. Höjd: 50 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:09